Ферми, Сцени, Подіуми, Стійки

 • Сьогодні всі розважальні заходи проводяться в масштабних торговельних центрах, на площах і парках і не одне з них не обходиться без сцен, подіум, ферм і ще маси світлового, звукового обладнання та спеціальних шоу ефектів. Наша компанія має можливість ексклюзивно запропонувати вам сценічне обладнання від Alustage, в якому представлений весь асортимент необхідних аксесуарів, починаючи від повно масштабних сцен до необхідних індивідуально вам конструкцій.

 • Ферми, сцени, подіуми: асортимент і види

  На нашому інтернет ресурсі ви знайдете сцени у вигляді:
  1. Односхилих дахів.
  2. Двоскатних дахів.
  3. Арочних дахів.
  Ферми, сцени, подіуми пропоновані в даному розділі це перевірені часом і успішними інсталяціями обладнання торгових марок Soundking і Alustage. При проектуванні концертних, торгових майданчиків, обладнанні залів нічних клубів і дискотек, при зведенні виставкових стендів виникає необхідність підвісити обладнання для освітлення та озвучення. Для цих цілей використовуються алюмінієві ферми. Тип, розмір і конфігурація конструкції виготовляється з урахуванням функцій і габаритів об'єкта. Важливим є і його місце, а також в яких умовах ферма буде експлуатуватися. Обов'язково проводиться розрахунок її max навантаження, при цьому особливу увагу приділяють опор, стійок і підвісним системам. Також можна виготовити щось унікальне для сценічного комплексу або шоу-програми, замовивши свій дизайн конструкції.
   
  Для проведення концертних виступів артистів, в ході зйомок реклами і на виставках хочемо запропонувати Вам величезний вибір алюмінієво - металоконструкцій і бюджетного обладнання Soundking і інших виробників.
   
  У нашому асортименті ви зустрінете:
  • комплекти сцен з алюмінієвих конструкцій;
  • конструкції зі сталі для подіумів;
  • електрична лебідка (підйомна система);
  • ферми різної довжини і ширини;
  • кутові блоки алюмінієві;
  • сталеві бар'єри безпеки;
  • кофри;
  • ріки, стійки під світлове та звукове обладнання.

  Сценічні подіуми: призначення та індивідуальне замовлення в інтернет магазині LuxPRO

  Сценічні подіуми призначені для монтажу майданчиків для сцен, трибун для глядачів, подіумів для моделей, при проведенні різних видовищних заходів. Подіум виконаний з алюмінієвого профілю і покритий фанерою. Оснащений подіум різними типами ніжок, які можна регулювати від 20 см до 1,5 метра Ніжки можуть бути: без регулювання висоти - довжина від 20 см до 1 метра, оснащені спец. насадками запобігають знос підлог; ніжки з домкратних елементом - довжина від 20 см до 1 метра .; телескопного нога з домкратом. Також до подіуму пропонуються на вибір різноманітні види сходів і складальних ступенів, монолітний проліт з поручнями, поручні, які можна зняти і спеціальний упор для стільця.
   
  Крім цього ми пропонуємо вам можливість створити індивідуальне замовлення сценічних ферм з потрібними розмірами і своїм власним дизайном. Ми готові запропонувати індивідуальне виконання будь-якої вашої задумки, за індивідуальним запитом і в найкоротші терміни.
   
  Світлові прилади пропоновані нашим інтернет-магазином дають можливість зробити сцену і виступ на ньому артиста яскравим і ефектним. Для їх підвісу застосовуються різні варіанти ферм, стійок і струбцин, яку Ви можете підібрати виходячи з кількості світлового обладнання, його ваги і призначенням. Стійки для світлових приладів, які представлені на нашому сайті, відрізняються своєю якістю, лояльної ціною і розрізняються між собою в особливостях своєї конструкції.
   
  Стійка для світлового обладнання, оснащена поперечиною Т-подібного типу, відноситься до найпоширеніших і часто вживаними, тк вони дуже мобільні і важать відносно небагато. При цьому, коли вони складені, Т образна стійка має невелику довжину і зручна при транспортуванні а в деякі моделі оснащені спеціальною телескопічною системою, що дозволяють піднімати на різну висоту. П - образна стійка для світлових приладів також мають масу плюсів: легко збирається, не велика вартість і мобільністю в розміщенні. Т і П - образні стійки для світлових приладів призначені для створення сценічного освітлення, і Ви завжди зможете вибрати необхідну стійку для світлового оборудованіяі придбати у нас в магазині за прийнятною ціною.
   
  Окремо хочемо відзначити про струбцинах, які ви можете замовити в нашому інтернет-магазині по самим прийнятними цінами. В асортименті який широко представлений у нас на сайті і безпосередньо в магазині ви знайдете різноманітні кріплення по ширині захоплення від 20 мм до 60 мм, різної форми і різного кріплення. Також струбцини відрізняються в 1 чергу по можливості підвісу на них певної ваги апаратів. Рекомендуємо перед покупкою тієї чи іншої струбцини проконсультуватися з нашими фахівцями сервісного центру, які мають великий досвід в інсталяціях і порекомендують оптимальне кріплення для підвісу світло-звукового обладнання.

  Аксесуари для світлового обладнання

  Для закріплення світлового обладнання на конструкціях самого різного роду, використовуються струбцини. Вони досить універсальні і можуть використовуватися для будь-якого типу обладнання, в тому числі звукового. Їх часто використовують для проведення оздоблювальних робіт.
   
  Кріплення дозволяють регулювати рівень затиснення, що важливо в тому випадку, якщо ви зміцнюєте обладнання на маломіцні елементи. Струбцини уможливлюють фіксацію апаратури в тому положенні, яке вам необхідно.
   
  Стійки для світлового обладнання же використовуються для мобільності в роботі зі світлом. Вони дозволяють переміщати світлове обладнання з місця на місце. Зручні в транспортуванні. Є різні варіанти матеріалів і типу конструкцій.
   
  Важливою особливістю всіх типів аксесуарів - є їх простота. Вони легко збираються і не вимагають обслуговування. Це тип товарів, які мають довговічний термін служби. 

  На що варто звернути увагу при виборі аксесуарів

  Без кріплення і допоміжних пристроїв, неможливе ефективне проведення освітлювальних робіт. Дуже важливо, щоб деталі кріплення для вашої апаратури були підібрані ретельно. Їх завдання надійно фіксувати і закріплювати елементи світлової техніки. Тому перш за все варто звернути увагу на показник максимального навантаження. Особливо це важливо для деталей, що використовуються для підвісного обладнання.
   
  Матеріал виготовлення теж важливий. Алюміній в системах кріплення знаходиться в частій експлуатації. Важелі затиску багаторазово задіють. Відповідно, алюміній буде менш довговічний, ніж сталь. Однак, тут також варто виходити з того фактора, чийого виробництва є товар. Якість продукції відрізняється по цінового сегменту.
   
  Режим обхвату. Цей параметр відноситься до струбцевим кріпленням. Для різної товщини балки або трубки на якій вона буде кріпитися - необхідний різний діапазон обхвату. Тут же, відмінність може бути і в самому типі такого затиску.
   
  У разі вибору стійок важливий тип конструкції: Т- і П-подібні або одновісні. У цьому питанні не варто забувати і про габаритні характеристики товару, такі, як ширина. 

  Чому інтернет-магазин LuxPRO?

  Наш інтернет-магазин, пропонує різні типи систем кріплення, ціна на які дуже приваблива. Ви можете замовити елементи самих різних видів і виробників. У нас представлена продукція з алюмінію, сталі та інших металів, які відрізняються підвищеною міцністю і мають приємний естетичний вигляд. Крім широкого і різнопланового вибору потрібного обладнання Ви зможете істотно заощадити при покупці використовуючи нашу програму лояльності, а також, при необхідності отримати вичерпну технічну інформацію від фахівців технічного відділу нашої компанії.
Новинка
Athletic
Струбцина T49
130грн
Новинка
Athletic
Металева база RPD-2
584грн
Новинка
Athletic
Кутовий роз'єм RZT-2
1 641грн
Новинка
Athletic
Кутовий роз'єм RZT-1
1 650грн
Новинка
Athletic
Кутовий роз'єм RZK-1
1 235грн
Новинка
Athletic
Адаптер для ферм T41
1 845грн
Новинка
Alustage
Затискач для ніжок SCD 77
510грн
Новинка
Alustage
З'єднувальний затискач SCD 76
678грн
Новинка
Alustage
Самовирівнююча вставка SCD 70
244грн
Новинка
Alustage
Скоба зчеплення круглих опор SCD 64/CZ
488грн
Новинка
Alustage
Хомут для поручнів SCD 69
618грн
Новинка
BIG
Стійка-переходник TB1-2м
520грн
Новинка
Alustage
Скоба зчеплення круглих опор SCD 64
434грн
Новинка
Alustage
Скоба зчеплення круглих опор SCD 46
837грн
Знижка
NGS
Стійка для світлового обладнання XL-571
495грн 446грн
Знижка
NGS
Сценический подъемник XL-582
22 073грн 19 866грн
Знижка
Emiter-S
Струбцина для кріплення 223P130-a
284грн 256грн
Знижка
Emiter-S
Струбцина P12-5
684грн 616грн
Знижка
NGS
Струбцина 152P118
81грн 73грн
Знижка
NGS
Струбцина 265P130
203грн 183грн
Знижка
Emiter-S
Струбцина для кріплення 152P118-T
89грн 80грн
Знижка
NGS
Стійка XL-568
2 269грн 2 042грн
Знижка
Emiter-S
Струбцина для кріплення 259P130-A
223грн 201грн
Знижка
Emiter-S
Струбцина для кріплення 223P130-b
304грн 274грн
Знижка
NGS
Струбцина 310B08
150грн 135грн
Знижка
NGS
Швидкий захоплювач QG-105
148грн 133грн
Знижка
Emiter-S
Струбцина для кріплення 223P130-h
324грн 292грн
Знижка
NGS
Стійка-переходник Т-образная XW-618
608грн 547грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.