Підсилювачі потужності звуку

 • Підсилювачі потужності купити найкраще в LuxPRO! Чому запитаєте ви? Постараємося відповісти на це питання. У нашому розділі звукове обладнання зібрано все необхідне обладнання, яке використовується музикантами і любителями якісного звуку. Неможливо відтворити звук не маючи джерела звуку і апарату його транслює. В якості звукового посилення використовуються - підсилювачі потужності, які мають 2 види монтажу, вбудовані в акустичні системи підсилювачі потужності і окремо монтовані, як правило в річок разом з пасивними акустичними системами.

 • Представляємо вам широкий вибір звукового обладнання для посилення потужності сигналу від ParkAudio, BIG, Electro-Voice, APart, Behringer і ін а також коротко розповімо про них

  Представляємо основні бренди підсилювачів звуку

  Звукопідсилювальне обладнання ParkAudio купивши - ви отримуєте апарат дивовижною потужності. Вентилятори цих підсилювачів працюють на малих обертах, що дозволяє знизити рівень акустичного шуму. Підсилювачі ParkAudio мають досить потужним джерелом харчування, а також оснащені системою термозахисту і охолодження. Відсутність шумливих елементів разом з чудовим звуком дають можливість використовувати їх не тільки для концертного, але і для студійного застосування. Підсилювачі ParkAudio - це гідний вибір поважають хорошу техніку музикантів. Моделі VX-серії ParkAudio це підсилювачі, які виробляються в Україні і представляють собою підсилювачі потужності з природним охолодженням, ідеальні для студійного застосування і невеликих інсталяцій. Устаткування CF-серії ParkAudio - комерційні підсилювачі потужності з широкою сферою застосування. Відносно невелика вага досягається за рахунок імпульсного джерела живлення і загального примусового охолодження. Ще одна особливість серії - вхідний змінний блок з повнофункціональним кросовером.
   
  Звукопідсилювальні комплекси BIG відповідають останнім вимогам і пропонуються в відмінному співвідношенні ціна і якість. Все усилка BIG мають ряд переваг, завдяки яким збільшується попит на їх покупку, а саме тривала робота на максимальній потужності, захист при короткому замиканні і від перегрівання, надійність. При покупці підсилювача потужності консультанти LuxPRO допоможуть Вам правильно його підібрати, але все ж краще вибирати його після вибору акустичної системи, враховуючи тип вхідних і вихідних роз'ємів і звичайно ж потужність АС. При правильному підборі Ви отримаєте відмінну якість звучання, що гарантує успіх у будь-яких Ваших починаннях і продвижениях.
   
  Якщо Ви музикант або DJ то будьте впевнені, що оціните ці дивно надійні підсилювачі Crown. Всe модeлі отлічaются функціональноcтью і виконані в виcоком якості. Компaнія Crown ужe болeе 60 років входить в лідери в музикaльной індуcтріі, а прoдукти компaніі вже дaвно стaли еталоном нaдёжності і качeство.
   
  Звукопідсилювальні комплекси Jb sound здатні передати обсяг, потужність звуку, добре відтворюють низькі частоти. Вони прекрасно підходять для меломанів і справжніх цінителів якісної музики. Бренд Jb sound мають відмінні параметри звуку і створені з якісних комплектуючих, тому вони неймовірно зручні в експлуатації, служать довго без проблем і поломок. З ними ви отримаєте тільки хороший звук, без варіантів. SOUNDSTANDARD здатні передати обсяг, потужність звуку, добре відтворюють низькі частоти. Вони прекрасно підходять для меломанів і справжніх цінителів якісної музики. Марка SOUNDSTANDARD має відмінні параметри звуку і створені з якісних комплектуючих, тому вони неймовірно зручні в експлуатації, служать довго без проблем і поломок. З ними ви отримаєте тільки хороший звук, без варіантів.
   
  Звукопідсилювальне обладнання від Behringer і RCF - це чудове поєднання великої потужності і виключно легкого корпусу. Ефективне джерело живлення на довгі роки забезпечує безперебійну роботу цих підсилювачів. Завдяки постійному впровадженню інноваційних технологій і ретельного вибору компонентів, Behringer миттєво реагують навіть на складні імпульси електронного звукового сигналу. Підсилювачі RCF відрізняються низьким споживанням енергії і простотою в експлуатації.
   
  Звукопідсилювачі American Audio - це високопрофесійні апарати посилення звуку, вони універсальні у використанні і відрізняються стильним, сучасним дизайном.
   
  Звукопідсилювачі DB Technologies забезпечують щільне, потужне звучання. Завдяки ступінчастим регуляторам рівня, вентиляторів зі змінною швидкістю, підсилювачі можуть працювати навіть в найважчих і жорстких умовах. Підсилювачі DB Technologies мають надійний, міцний корпус і видають дійсно потужний звук. Завдяки якісному звуку, високої ефективності і надійності підсилювачі DB Technologies користуються широкою популярністю серед музикантів.
   
  Звукопідсилювачі до акустичних систем City Sound відповідають останнім вимогам і пропонуються в відмінному співвідношенні ціна і якість. Всі товари City Sound мають ряд переваг, завдяки яким збільшується попит на їх покупку, а саме тривала робота на максимальній потужності, захист при короткому замиканні і від перегрівання, надійність. При покупці підсилювача потужності City Sound консультанти LuxPRO допоможуть Вам правильно його підібрати, але все ж краще вибирати його після вибору акустичної системи, враховуючи тип вхідних і вихідних роз'ємів і звичайно ж потужність АС.
   
  При правильному підборі підсилювача City Sound Ви отримаєте відмінну якість звучання, що гарантує успіх у будь-яких Ваших починаннях і продвижениях.

  Чому придбати краще у luxpro.com.ua

  Ну а наостанок, пару слів про вигідність покупки звукопідсилювачів до акустичних систем від компанії «Арт Капітал Груп»:
   
  1) Ціна і можливість приємною знижки;
  2) Гарантія з наявністю підтверджуючих паперів;
  3) Форма оплати, яка адаптується під клієнта;
  4) Швидкість доставки з бонусом у вигляді мінімального тарифу.
   
  Звертаємо Вашу увагу, що наша компанія працює по всій Україні, поставку та інсталяцію звукового обладнання наш сервісний центр із задоволенням проведе в будь-якому місті нашої країни. Оплату за обраний комплект акустики ви можете здійснити зручним для вас способом зазначеним у розділі Оплата з урахуванням наших знижок за програмою лояльності! 
Новинка
RCF
Аудіопрогравач ES3323MKII
38 495грн
Новинка
RCF
Мікшируючий підсилювач ES3160MKII
26 946грн
Новинка
RCF
Мікшируючий підсилювач ES3080
16 040грн
Новинка
FBT
Підсилювач потужності MDS1240
24 891грн
Новинка
FBT
Підсилювач потужності MDS1120
21 572грн
Новинка
FBT
Трансляційний підсилювач MXA3240
22 568грн
Новинка
FBT
Трансляційний підсилювач MXA3120
19 581грн
Новинка
FBT
Трансляційний підсилювач MPA5240
16 262грн
Новинка
FBT
Трансляційний підсилювач MPA5480
27 878грн
Новинка
Proel
Трансляційний підсилювач PAAUP480R
21 828грн
Новинка
Proel
Трансляційний підсилювач PAACDT90
15 200грн
Новинка
MADISON
Підсилювач MAD1400BT-WH
5 541грн
Новинка
MADISON
Підсилювач MAD1400BT-BK
5 541грн
Новинка
LTC
Підсилювач MFA1200USB-BT-SI
1 331грн
Новинка
ECLER
Підсилювач потужності eCA120
9 234грн
Знижка
Younasi
Підсилювач трансляційний Y-1120SU
5 280грн 4 752грн
Знижка
Younasi
Підсилювач трансляційний Y-5100U
6 723грн 6 051грн
Знижка
L-Frank Audio
Підсилювач PA301M
1 296грн 1 166грн
Знижка
City Sound
Підсилювач G-61500
26 528грн 23 875грн
Знижка
Younasi
Підсилювач трансляційний Y-1060SU
4 212грн 3 791грн
Знижка
Emiter-S
Підсилювач потужності CS2000
15 035грн 13 532грн
Знижка
NGS
Підсилювач потужності PA-280
10 409грн 9 368грн
Знижка
Younasi
Підсилювач трансляційний Y-1400SU
10 313грн 9 282грн
Знижка
Younasi
Підсилювач трансляційний Y-1060FU
4 125грн 3 713грн
Знижка
Younasi
Підсилювач трансляційний Y-1500SU
11 867грн 10 680грн
Знижка
Younasi
Підсилювач трансляційний Y-5120U
7 412грн 6 671грн
Знижка
Younasi
Підсилювач трансляційний Y-2060SU
4 374грн 3 937грн
Знижка
Younasi
Підсилювач трансляційний Y-1080SU
5 022грн 4 520грн
Знижка
Younasi
Підсилювач трансляційний Y-B40U
2 268грн 2 041грн
Знижка
Younasi
Підсилювач трансляційний Y-A40U
2 025грн 1 823грн
Знижка
Younasi
Підсилювач трансляційний Y-1200FU
5 832грн 5 249грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.