Кабельні роз'єми

 • Вплив кабелю на звучання акустичних систем дуже велике. Стабільність фізичних параметрів, довговічність, високу якість, надійний електричний контакт - це невід'ємні характеристики кабельних роз'ємів, представлених в цьому розділі. Тут ви знайдете кабельні роз'єми на будь-який колір, смак і гаманець.

 • Кабельні роз'єми: особливості асортименту і модельні характеристики

  Продукція в інтернет магазині LuxPRO підібрана керуючись думкою: «У кращого кабелю повинен бути кращий роз'єм». На окрему увагу заслуговує фірма Neutrik - справжній гігант у виробництві кабельних роз'ємів. Чого тільки вартий той факт, що продукцію цієї компанії використовують не тільки в музичній індустрії, але навіть у військовій промисловості. Підвищена увага до деталей, бажання бути на крок попереду конкурентів - ось головні відмінні риси Neutrik. Кабельні роз'єми Neutrik вже давно стали еталоном якості, з ними кабель пропускає максимально правильний сигнал.
   
  Кабельні роз'єми подаються в нашому асортименті підібрані на підставі в першу чергу запитів надходять від наших клієнтів. Асортимент конекторів постійно поповнюється новими моделями і виробниками, основні з яких BIG, Neutrik, Proel і ROXTONE. Перш ніж зупинити свій вибір на тому чи іншому роз'ємі хочемо звернути увагу на асортимент кабельних роз'ємів у нас на сайті:
  1. XLR під пайку: XLR під пайку є двох видів XLR «МАМА» і XLR «ТАТО». Такі роз'єми застосовуються для пайки сполучних проводів. Ці дроти можуть застосовуватися як для передачі як звукових сигналів (наприклад, від мікшера до підсилювача) так і для управління світловим обладнанням по DMX.
  2. XLR панельний: XLR панельний випускається двох видів XLR «МАМА» і XLR «ТАТО». Даний тип роз'ємів встановлюється на корпусі обладнання. XLR панельний застосовується в такому обладнанні як активні акустичні системи, мікшерні пульти, підсилювачі потужності, світлове обладнання в якому управління здійснюється по DMX.
  3. JACK: це найпопулярніший тип роз'ємів, які виробляються. Найбільш поширені JACK роз'єми це 6,3 і 3,5 мм. Такі роз'єми застосовуються в звуковій апаратурі (мікшерні пульти, підсилювачі потужності, програвачі CD / DVD / MP3 /, і багато іншого обладнання).
  4. RCA роз'єм: RCA роз'єм застосовуються як в аудіо, так і відео апаратурі нашого, і закордонного виробництва. RCA роз'єми. Вони мають високу надійність і простоту в розпаювання.
  5. Спікон: силові роз'єми які застосовуються для комутації пасивних акустичних систем з підсилювачем потужності низької частоти.
  6. XLR легкої установки + цифрові: Роз'єми XLR мають легку установку з фіксацією. Фіксація дає можливості отримати хороший контакт в роз'єми при великих вібраціях. В першу чергу це відноситься до активних акустичних систем.
  7. Комутаційні панелі: дають нам можливість виробляти швидку перекомутацію обладнання. В першу чергу це відноситься до великих залах де час комутації обладнання відіграє чималу роль.
  8. Перехідники: грають важливу роль в комутації звукового обладнання. Тому що потрібних кабелів під рукою іноді не буває, а якийсь пристрій потрібно швидко підключити, і тут нам на допомогу приходять перехідники яких є велика кількість.
  9. BNC конектори: це роз'єм який застосовується в відеоапаратурі. Такий вид роз'єму з'єднується за допомогою коаксіального кабелю.
  10. DIN роз'єми: круглі роз'єми під стандарт DIN і призначені для комутації та передачі звукового аналогового сигналу.

   Коннектори: пропозиції від інтернет-магазину LuxPRO

   Кабельний роз'єм купити це півсправи, його ще потрібно правильно припаяти, підібравши потрібного призначення і перетину кабель. Якщо Ви початківець любитель, то цю роботу рекомендуємо надати професіоналам, таким як фахівці сервісного центру LuxService, які не тільки правильно коммутируют ваше обладнання а й в першу чергу вигідно для Вас це зроблять, надійно і оперативно, з гарантією якості. З переліком виконуваних робіт сервісного центру LuxService ви можете ознайомитися перейшовши в розділ СЕРВІС.
Новинка
IBIZA
XLR роз'єм XLR-F
29грн
Новинка
IBIZA
XLR роз'єм XLR-M
29грн
Новинка
BIG
Перехідник GCD078/G
26грн
Новинка
BIG
Перехідник GCB041/N
51грн
Новинка
BIG
Перехідник GCB042/N
51грн
Новинка
Soundking
Роз'єм DIN5 SKCO108
26грн
Новинка
Soundking
Роз'єм DIN5 SKCO102
31грн
Новинка
Soundking
Banana Jack SKCG125
56грн
Новинка
Soundking
Banana Jack SKCG124
63грн
Новинка
Soundking
Роз'єм SKCD115
21грн
Новинка
Soundking
Роз'єм SKCD113
32грн
Новинка
Soundking
Джековий роз'єм SKCC506
18грн
Новинка
Soundking
Панельний джек SKCC217
25грн
Новинка
Soundking
Панельний джек SKCC216
14грн
Новинка
Soundking
Панельний стерео джек SKCC210P
30грн
Знижка
NGS
Перехідник ZLA0285S
7грн 6грн
Знижка
City Light
Роз'єм з'єднувачный VPN8480
16грн 14грн
Знижка
NGS
Перехідник ZLA0316MET
10грн 9грн
Знижка
NGS
Джековий роз'єм WTY0030A
20грн 18грн
Знижка
NGS
Джековий роз'єм WTY0015
49грн 44грн
Знижка
City Light
Роз'єм з'єднувачный VPN8486
16грн 14грн
Знижка
NGS
Джековий роз'єм WTY0030B
20грн 18грн
Знижка
Emiter-S
XLR під пайку WTY0044
24грн 22грн
Знижка
NGS
Перехідник ZLA0306
8грн 7грн
Знижка
NGS
Джекове гніздо GNI0012S
8грн 7грн
Знижка
NGS
Джекове гніздо GNI0006S
8грн 7грн
Знижка
NGS
Перехідник ZLA0283S
7грн 6грн
Знижка
NGS
Перехідник ZLA0287
6грн 5грн
Знижка
NGS
Штекер RCA WTY0065
41грн 37грн
Знижка
NGS
Джекове гніздо GNI0040
12грн 11грн
В наявності
Знижка
NGS
Джековий роз'єм WTY0010
6грн 5грн

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.