Статті

Статті

 • Студійні монітори і їх цінність для користувача
   Студійні монітори і їх цінність для користувача

  Студійні монітори на сьогоднішній день стали дуже популярні, завдяки своїм високим акустичним якостям. По суті, така система має спрощену структуру: зовнішня коробка, вбудований динамік, як низької, так і високої частоти. Вони можуть бути двохсмугові і навіть трьохсмугові - різниця між форматами помітна при прослуховуванні звуку на конкретній апаратурі. Головне завдання студійних моніторів - контроль за звучанням аудіо доріжки. Дане обладнання найбільш актуально на студіях звукозапису, радіо майданчиках і в інших місцях, де важливо відстежити якість звуку.

 • Особливості конструкції профільних театральних прожекторів
  Особливості конструкції профільних театральних прожекторів

  Питання висвітлення в стінах театру є практично найважливішим. Якісне освітлення на театральній сцені дозволяє домогтися максимальної реалістичності на сцені. В сучасний час є велика кількість видів театральних прожекторів, які відрізняються за призначенням і характеристиками. Погодьтеся, при правильному освітленні набагато простіше передати настрій на сцені, відобразити ідею постановника і підкреслити естетику декорацій, рухів акторів. Основні параметри профільного прожектора

 • Портативна акустика для будинку, що слід знати?
   Портативна акустика для будинку, що слід знати?
  Буквально менш десяти років тому почався справжній бум на виробництво портативної акустики для дому. Що ми про неї знаємо і наскільки це вдале рішення для кожного меломана?
   
  Онлайн-магазин LuxPro вирішив розібратися в цьому питанні більш детально. Сідайте зручніше і ми вирушаємо в світ музичного супроводу кристально чистого якості!
 • Трохи про midi клавіатури: призначення і основні критерії
   Трохи про midi клавіатури: призначення і основні критерії

  Ще у відносно далеких 80-х роках було розроблено принципово нове обладнання - midi-клавіатури, які дозволили керувати кількома синтезаторами одночасно. Це був справжній прорив. Сьогодні сучасні музиканти, ді-джеї, звукорежисери, дизайнери ефектів звуку і багато інших професіонали уявити собі не можуть роботи без такого зручного, багатофункціонального контролера. Інтернет-магазин LuxPRO підібрав кілька корисних особливостей, на які слід звернути увагу при виборі власної міді-клавіатури.

 • Мікрофонні кабелі: основні характеристики, поради щодо вибору
   Мікрофонні кабелі: основні характеристики, поради щодо вибору

  Професіоналам давно відомо, що якість звучання обладнання (в тому числі і мікрофонного) залежить не тільки від якості і надійності відповідного пристрій. Чималу роль відіграє і мікрофонний кабель, по якому передається сигнал від джерела до кінцевого споживача.

  Відповідно, для професійних музикантів, виконавців, звукорежисерів необхідно підібрати максимально гідну кабельну систему. Фахівці інтернет-магазину LuxPRO зробили невеличкий огляд по найхарактернішим особливостям кабелів для мікрофонів.
 • Бездротові радіосистеми: призначення, характеристики і особливості підбору
  Бездротові радіосистеми: призначення, характеристики і особливості підбору

  Бездротові радіосистеми відкривають ширші можливості під час проведення різних заходів, вони дають свободу дій вокалісту, який виступає, ведучому і т.д. На відміну від провідних мікрофонів тут немає довгих шнурів, за допомогою яких потрібно підключати мікрофон до акустики. У цьому огляді ми розповімо вам про основні особливості, які бажано знати перед вибором потрібної радіосистеми, якщо після прочитання у вас виникнуть труднощі, сміливо звертайтеся до наших менеджерів, які допоможуть зробити правильний вибір.

 • Генератори снігу для шоу для чого призначені і основні характеристики
  Генератори снігу для шоу для чого призначені і основні характеристики

  Спецефекти використовуються повсюдно. Не тільки в улюблених фільмах можна побачити барвисті візуальні ефекти, які заворожують і змушують дивитися картину, не відриваючи очі. За допомогою сучасної спеціалізований техніки можна домогтися цілком відчутного втілення туману, дощу, снігопаду на відстані витягнутої руки. Інтернет-магазин LuxPRO пропонує асортимент одного з найбільш затребуваного обладнання сьогодні - генератори снігу, купити які ви зможете за доступною ціною.

 • Генератори диму для шоу уявлень, дискотек: призначення, типи і особливості вибору
   Генератори диму для шоу уявлень, дискотек: призначення, типи і особливості вибору

  Генератори диму - сучасні пристрої, які призначені для створення спецефектів в клубах, на дискотеках, концертних заходах і т.д. Дим-машини часто використовуються самостійно, коли в якості основного ефекту потрібен саме дим. Але в більшості випадків їх застосовують в комбінації зі світловим обладнанням. В диму краще видно різнокольорові промені, тому світлове шоу стає більш ефектним. Інтернет-магазин LuxPRO пропонує купити генератори диму за доступною ціною, але перш за все ми розповімо про основні різновиди, особливості та кількох аспектах вибору відповідної моделі.

 • Види пінспотов для підсвічування дзеркальних куль на дискотеках
   Види пінспотов для підсвічування дзеркальних куль на дискотеках

  Пінспоти для підсвічування дзеркальних куль на дискотеках - відмінний варіант для створення красивого, що запам'ятовується шоу. Багато власників розважальних закладів вже давно обзавелися таким нехитрим, недорогим, але дуже ефективним обладнанням. Здавалося б, конструктивно простий прожектор за демократичною ціною, але які можливості відкриваються на клубних вечірках, дискотеках і будь-яких інших заходах. Також ми пропонуємо альтернативу дзеркальним кулях - світловий прилад з ефектом зеркальніх куль, з даним видом продукції ви зможете ознайомитися в розділі світлодіодних диско ефектів.

 • Різновиди генераторів конфетті - який краще вибрати?
  Різновиди генераторів конфетті - який краще вибрати?

  Сучасні генератори конфетті пристрою, за допомогою яких будь-який, навіть самий нудний свято, стає справжньою казкою. Тисячі ширяють у повітрі різнокольорових блискіток справжня радість для гостей заходу. Інтернет-магазин LuxPRO пропонує широкий асортимент брендових моделей від кращих виробників. У великому асортименті на нашому сайті як генератори конфетті так і самі витратні матеріали до них - паперові і металізованние конфетті. Однак для початку розберемося, якими конфетті-машини бувають, що врахувати перед вибором.